Mavi

Mavi
Компанія Mavi Jeans (Маві Джинс) заснована у Стамбулі у 1991 році. Mavi розробляє повну колекцію джинсового одягу молодіжного стилю. Як перший турецький бренд, що став упізнаваним у всьому світі, Mavi зберігає за собою позицію лідера турецького джинсового ринку протягом ось уже 20 років. В даний час продукція бренду Mavi продається у 4000 магазинах, у відомих роздрібних мережах та магазинах формату department store у 50 країнах світу, включаючи США, Канаду, Туреччину, Австралію, Німеччину, Данію, Голландію та Росію. Mavi має більше 250 власних магазинів з флагманськими магазинами в Нью-Йорку, Ванкувері, Монреалі, Стамбулі, Берліні та Франкфурті У 2006 році журнал Time поставив бренд Mavi у топ 16 світових джинсових брендів списку А. споживчого ринку компанією AC Nielsen, Mavi входить до десятки найвідоміших брендів у Туреччині, після Coca Cola, Nike та Adidas. У 2009 році Mavi був обраний найкращим місцем для покупки джинсів за версією канадського тижневика Georgia Straight. У звіті за травень 2011 року відомої компанії Stylofhane, яка займається пошуковою оптимізацією та маркетингом на Faсebook, Mavi отримав перше місце у категорії "Facebook Fashion Index" серед всесвітньо відомих джинсових марок.

Mavi має мультинаціональну дизайнерську команду з різних міст світу, таких як Стамбул, Нью-Йорк, Ванкувер, Сідней. Найуспішніші дизайнери джинсового одягу, такі як Adriano Goldschmied, Venucia De Russi, Rifat Ozbek, здійснюють спільні творчі проекти з Mavi. Супермоделі Адріана Ліма (Adriana Lima), Джон Кортаярена (Jon Kortajarena), Барбара Палвін (Barbara Palvin) беруть участь у рекламних компаніях.
У магазині Jeans & Casual представлений широкий асортимент джинсів та одягу Mavi для чоловіків та жінок різних моделей, розмірів, з відмінним співвідношенням ціни та якості. У нас Ви зможете купити чи замовити потрібний Вам одяг через інтернет та побачити, що сьогодні пропонують покупцям відомі бренди. Повернення до списку


Ціна: